KURZY NLPmind.

Naše kurzy = cesta k efektivnímu myšlení.

Zprostředkováváme firmám i veřejnosti zajímavá témata jako jsou:
· neuroplasticita – schopnost učit se pořád,
· růstové nastavení mysli,
· kritické myšlení,
· a samozřejmě NLP (neuro lingvistické programování).

Vždy vycházíme z nejnovějších poznatků neurovědy a NLP.
Zakládáme si na tom, že kromě tipů, co dělat, vám ukážeme, i jak je začlenit do vašeho života. Navíc umíme pracovat s motivací tak, aby změna byla jednodušší.

vlastovka na bílé

Přehled kurzů!

Přinášíme firmám zcela nové formy školení založené na metodách NLP a neurovědě, které posílí myšlení vašich zaměstnanců.

Kurzy NLP designované pro firmy a školy:

NLP K VÁM DO FIRMY!

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ FORMA OSOBNÍHO RŮSTU – NLP.


Budujte skutečně efektivní týmy. Dopřejte vašim zaměstnancům nejefektivnější formu osobního růstu – NLP kurz. Podívejte se, co můžeme vašim zaměstnancům nabídnout nebo si vyžádejte kurz na míru. Tady najdete popis kurzu NLP practitioner, který pomůže vašim zaměstancům zvýšit sebevědomí, zlepšit vztahy na pracovišti i komunikační dovednosti a třeba i úsudek. Pokud chcete kurz speciálně pro HR nebo manažery, mrkněte na nabídku níže. 

>> Další info

NLP PRO LÍDRY a  MANAŽERY!

Z MANAŽERA LÍDREM DÍKY NLP.


Poznejte NLP techniky a jak s nimi pracovat pro zlepšení svojí sebedůvěry a sebepojetí, zvyšte tak svůj vliv a úspěch v oblasti řízení lidí. Nebuďte jen manažerem, buďte lídrem. 

>> Další info

NLP PRO HR!

VYBUDUJTE LIDSKÉ HR DÍKY NLP.

Náš kurz je záchranné lano pro všechny HR pracovníky – pro ty vyčerpané i pro ty v pohodě. Naučte se, jak NLP techniky využít pro sebe i pro práci samotnou: třeba při řešení konfliktů, motivaci nebo náborovém procesu.

>> Další info

NLP PRO MODERNÍ UČITELE!

ZAČNĚTE REVOLUCI VE VÝUCE DÍKY NLP.

Naším cílem je ulehčit vám práci tím, že vám poskytneme nové nástroje a NLP techniky, které vám pomohou motivovat a zapojit vaše studenty do výuky.

>> Další info

MIND. Kurzy pro efektivní myšlení.

Podívejte se, jak pomocí poznatků neurovědy dokážeme zkvalitnit mindset vašich učitelů, zaměstanců a manažerů. Připravili jsme unikátní kurzy vycházející z neuroledershipu Davida Rocka, neurovědy a z práce Carol Dweckové. A ušili z nich probram přímo pro učitele, manažery a pracovníky HR oddělení. 

NEUROVĚDA PRO UČITELE!

NEBOJTE SE ZMĚNIT SVŮJ POHLED NA VZDĚLÁVÁNÍ!

 

Kurz, který využívá poznatky o mozku a neuroleadershipu, pomůže vám – učitelům – zlepšit své vlastní myšlení a rozvíjet nové přístupy k vyučování.

 

>> Další info

NEUROVĚDA PRO MANAŽERY!

VYUŽIJTE NEUROVĚDU K POSÍLENÍ SVÉHO VEDENÍ A TÝMU

Ano, mnoho manažerů se snaží stát lídry. Protože lídři mají schopnost motivovat a inspirativně vést svůj tým k dosažení cílů, což vede k většímu úspěchu nejen pro tým, ale i pro firmu jako celek. Podívejte se jak vám neuroleadership na této cestě pomůže. 

>> Další info

NEUROVĚDA PRO MODERNÍ HR!

VYBUDUJTE LIDSKÉ HR S VYUŽITÍM  NEUROLEADERSHIPU

 

Všechno je to v hlavě. Vybudujte si správný mindset a staňte se skutečně lidským HRistou. Využijte nejnovější poznatky neurovědy k tomu, abyste zvýšili angažovanost ve vaší firmě.

 

>> Další info

RŮSTOVÝ MINDSET!

VYBUDUJTE SI MYSL VÍTĚZE

 

Náš nejpovedenější kurz, ve kterém se zaměřujeme na budování růstového nastavení mysli. Nespokojíme se jen s vysvětlením proč je růstový mindset lepší než ten fixní, ale naučíme vás techniky, které vám usnadní cestu k budování růstového mindsetu.

 

>> Další info

KRITICKÉ MYŠLENÍ!

I MOZEK DĚLÁ CHYBY. NAUČTE SE JAKÉ A JAK S TÍM PRCOVAT.

Připravte se na osvícení myšlení a přeměnu vaší schopnosti rozumět a rozhodovat. 
Tento kurz odhalí chyby, kterých se váš mozek běžně dopouští, a tím vás brzdí. 

Vítejte v naší komunitě kritického myšlení!

>> Další info

NEUROPLASTICITA PRO OSOBNÍ VÝKON!

OVLÁDNĚTE MOZEK A ZMĚŇTE NÁVYKY A CHOVÁNÍ.

Využijte nerovědu a rozvíjejte mentální flexibilitu, změňte návyky, zastavte prokrastinaci nebo změňte vzpomínky, které vás limitují.

>> Další info

KURZY Komunikace.

NLP KOMUNIKAČNÍ MODEL!

NOVÁ ÚROVEŇ POROZUMĚNÍ

Naše intenzivní školení vám pomůže rozvíjet dovednosti pro efektivní a výraznou komunikaci. Prozkoumejte techniky neurolingvistického programování a získejte nový pohled na komunikaci, který vám umožní dosáhnout neuvěřitelných výsledků ve všech oblastech života.

>> Další info

KOMUNIKACE V SOULADU S MOZKEM!

VYUŽIJTE NEUROVĚDU A KOMUNIKUJTE BEZ KONFLIKTŮ

 

Naučíte se rozpoznat a využívat sílu mozku, porozumět emocím a reakcím lidí ve vašem okolí. Jednoduše zjistěte, jak lidi při komunikaci neštvat 🙂

 

>> Další info

ZPĚTNÁ VAZBA EFEKTIVNĚ!

ZMĚŇTE S NÁMI PRAVIDLA HRY

 

Naučte se jak zpětnou vazbu podat, jak ji přijmout a jak si o ní říct. Převezměte zodpovědnost za váš osobní růst pomocí efektivní práce se zpětnou vazbou. 

 

>> Další info

Naše akademie.

Zkombinovali jsem to nejlepší z našich NLP, MIND a KOMUNIKACE
kurzů a vytvořili pro vás ucelené vzdělávací programy.

MYSL UČITELE!

VŠE, CO MODERNÍ UČITEL POTŘEBUJE ZNÁT O MYSLI

 

Obsah akademie Mysl učitele pro vás připravujeme. První akademii spouštíme v září 2024. Pro více informací nám klidně napište 🙂

>> Další info

MYSL LÍDRA!

VŠE, CO MODERNÍ LÍDŘI A MANAŽEŘI POTŘEBUJÍ ZNÁT O MYSLI

Obsah akademie Mysl lídra pro vás připravujeme. První akademii spouštíme v září 2024. Pro více informací nám klidně napište 🙂

>> Další info

MYSL HR!

VŠE, CO MODERNÍ HR POTŘEBUJE ZNÁT O MYSLI

 

Obsah akademie Mysl HR pro vás připravujeme. První akademii spouštíme v září 2024. Pro více informací nám klidně napište 🙂

>> Další info

Naše kurzy jsou unikátní!

semafor ikona

NLP

Neurolingvistické programování je klíčem k poznaní sebe sama. Pomáhá nám pochopit naše naučené programy a efektivně je měnit, poznat svou mysl a pracovat s ní.

telefon ikona

Růstové nastavení mysli

NLP technikami programujeme vaše růstové nastavení mysli.

nota ikona

Brain Based koučink

Abychom vám co nejvíce zjednodušili implementaci nového myšlení a chování, pracujeme podle nejnovějších poznatků neurovědy.

Naše metody maximálně podpoří vaši cestu

skupina ikona
Kobsův kruh učení

 

Při funkčním seberozvoji není pro teoretické učení prostor. Proto kurzy vedeme zážitkovou metodou, která kopíruje přirozený způsob učení, jakým se všemu učí i malé děti. Nejste zahlceni teorií, ale efektivně si metody osvojujete.

nlpmink ikonka srdicka mala
Práce s motivací

 

Víme, že seberozvojové kurzy jsou pouze „spouštěč“, výchozím bodem vašeho úspěchu je touha. Slabé touhy přinesou slabé výsledky. Proto efektivně pracujeme s motivací, aby vaše touha po sebezdokonalování byla dostatečně silná.

Chcete se ponořit do tajů NLP a dopřát sobě
nebo svým zaměstnancům některý z našich kurzů?