O nás

Vaše mysl musí sloužit vám, nikoliv vy jí.

„Věříme, že změna myšlení otvírá dveře ke změně ve vašem životě a je odrazovým můstkem pro změnu chování, prožitků a pocitů. A taky věřím, že změna myšlení se dá provést způsobem, který je přívětivý pro váš mozek.”

Andrea Dudaško

Andrea a Libor NLPmind
Andrea Dudaško

Andrea Dudaško

Zakladatelka NLPmind, koučka a lektorka

Andrea je neuro koučka, NLP trenérka a odborník na to, jak hacknout svoji hlavu. Andrea je v ČR jediná NLP trenérka s garancí kvality od ANLP.org a speaker na mezinárodním NLP summitu.

 

Libor Pyskatý

Libor Pyskatý

Spoluzakladatel NLPmind

Libor je skvělý kouč a odborník na zvládnutí náročné komunikace, dávání zpětné vazby a na softskills. Libor koučuje podle zásad BrainBased koučinku.

(Libor má následujících 6 měsícu přeplněné kapacity, takže nové zakázky ani klienty dočasně nebere.)
František Lomský

František Lomský

mindful kouč a lektor

František je mnich v business světě. Jestli potřebujete zklidnění, začít žít vědomě a mindful, vyberte si Františka: mindfulness kouče, lektora a spoluautora aplikace Calmio.

Petra Bais

Petra Bais

lektorka - Osobní rozvoj, NLP

Petra je lektorka a pomáhá našim klientům s osobním rozvojem především díky NLP technikám. Pokud hledáte smysl v práci nebo v životě, Petra vám efektivně pomůže. 

Andrea Dudaško:

Vystudovala jsem dvě vysoké školy a získala doktorát z aplikované fyziky. Pracovala na Akademii věd ČR na mnoha zajímavých grantových projektech s mezinárodní účastí. Založila jsem vlastní předmět na Katedře inženýrství pevných látek na FJFI. Později jsem pracovala jako data analytik ve finančním průmyslu a tam se vypracovala na manažerské pozice ve dvou zahraničních nadnárodních společnostech. A právě tady mi začalo být jasné, že největším limitem jsou lidé sami sobě. Strach z rozhodování, vnitřní nejistota a tlak v práci přiváděly mé kolegy k vyhoření nebo dlouhodobé letargii. Úspěšné týmy jsem si dokázala představit jinak.

Když jsem se poprvé setkala s koučinkem, byla jsem překvapená, jak efektivní koučink může být a jak snadno se dá změnit postoj k věcem. Absolvovala jsem certifikované kurzy systemického koučování a brain based koučinku a setkala se s NLP, které mne úplně pohltilo. Náš mozek se dá přeprogramovat, můžeme řídit myšlenky a emoce a naprogramovat si úspěch – to byla nejlepší zpráva za dlouhou dobu. Později jsem prošla kompletní certifikací NLP (NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, NLP Trainer, NLP Coach).

Vytvořila jsem unikátní koučovací přístup založený na metodách NLP, neurovědy a poznatcích o růstovém a fixním myšlenkovém nastavení, který pomáhá mě, mé rodině, mým přátelům i mým klientům k sebepoznání, lépe se učit, zvyšovat kvalitu myšlení, zbavovat se strachů a zlepšit vztahy i jejich život.

„Pokud se vám něco nelíbí, změňte to.
Pokud to nemůžete změnit, změňte způsob, jakým o tom přemýšlíte.“

Mary Engelbreit

Libor Pyskatý:

Studoval jsem management a ekonomiku v rámci inženýrského studia. Později jsem vzhledem ke svému nadšení pro rozvoj absolvoval také MBA program zaměřený na leadership a soft skills. Převážnou část mé praxe ve firemním prostředí jsem zodpovědný za vedení lidí, řadu let navíc z pozice manažera vzdělávání.

Při práci s lidmi mě fascinuje, jak moc je život ovlivněn naší vlastní myslí. Vnitřní přesvědčení nám může přinést úspěch a spokojenost, avšak také nedůvěru v sebe sama a selhání.

Při rozvoji lidí preferuji kombinaci tréninku a koučinku. Nástrojů a technik, které se dají naučit, je mnoho. Každému však bude vyhovovat jiná kombinace a jiný způsob jejich osvojení a uvedení do každodenní praxe. Právě s nalezením této jedinečné cesty pomáhá koučink. Na této metodě oceňuji, že respektuje silné stránky každého člověka a snaží se je maximálně využít. Při školeni i koučinku mě tak zajímá právě každý jednotlivec, jeho myšlenky, vnitřní motivace i obavy.

Rád pomáhám lidem stávat se lepšími lídry pro své okolí. Jsem přesvědčený, že prvním důležitým krokem na této cestě je stát se lepším lídrem pro sebe samého.

Libor | NLPmind

František Lomský:

Mládí jsem prožil v prostředí největších českých hřebčínů díky rodičům, kteří se aktivně věnovali jezdeckému sportu. Každou volnou chvíli jsem trávil v sedle a na parkurových závodech. To mě ovlivnilo i profesně – věnoval jsem se chovu koní na Ministerstvu zemědělství a později sportovnímu jezdectví na pozici generálního sekretáře České jezdecké federace.

V symbolické polovině života jsem sedlo pověsil ze dne na den na hřebíček. Při pobytu v buddhistickém klášteře poblíž Londýna jsem potkal svého budoucího kamaráda a byznysového společníka Goncala z Lisabonu, se kterým jsme založili nadnárodní firmu ISWARI zaměřenou na vývoj a výrobu funkčních potravin a doplňků stravy. Byl jsem spolumajitelem a CEO pobočky pro Česko a země střední Evropy. Ale přišel nový impuls, tak jsem firmu po deseti letech předal do rukou nových majitelů.

Od mládí jsem se totiž intenzivně věnoval meditaci a zajímal se o psychologii. Vždycky mě fascinovalo, jak mysl vytváří naši subjektivní realitu a má nesmírný vliv na to, do jaké míry je náš život úspěšný, šťastný a naplněný, či naopak. Pracovat s vlastní myslí znamená doslova tvořit svůj život. Začal jsem tedy naplno sdílet svoje zkušenosti jako lektor mindfulness, kouč a terapeut. Současně s tím se věnuji školení měkkých dovedností a vedení meditačních kurzů. Jsem spoluautorem první české meditační aplikace Calmio a autorem knížky Mindfulness: co vám ještě neřekli?    

Libor | NLPmind

Petra Bais:

Z technologického a manažerského světa do dobrodružství v exotických destinacích – to je má cesta. Studium v Zlíně mě přivedlo do Německa, Kataru a teď mě najdete v barvité Kolkatě, Indii.

Během mé kariéry jsem začala vnímat svět jinak. Osobní rozvoj mě začal lákat, a odjakživa mě fascinovalo, jak naše myšlenky formují náš svět. Proto se věnuji NLP a současně se školím na spirituálního životního kouče. Ale nečekejte nic esoterického… v tomto pojetí je spirit naše touha, naše poslání, nutnost někam směřovat. Je to tak jednoducé, jako jízda v autě – můžete mít auto super luxusní a motor fakt vatuněný, ale když nemáte GPSku nebo (v horším případě alespoň) mapu, tak do cíle nedojedete. 

Podporuji lidi na cestě za jejich smyslem – smyslem v životě i v práci. 

Moje současná vize spojuje NLP s logickým a myšlenkovým přístupem k životu. Můžeš buď neustále opakovat staré vzorce a divit se, proč se ti stále vrací to samé, nebo se můžeš rozhodnout pro změnu. Je to o rozhodnutí nechat svoji mysl pracovat proti tobě nebo pro tebe. Chci, abys objevil(a) sílu změny svého myšlení a otevřel(a) dveře k novým možnostem. Máš chuť objevit svět myšlení s novým pohledem? Jsme připraveni to společně prozkoumat.

Libor | NLPmind

NLPmind nemění prostřední ani lidi kolem Vás. Nemění společnost, ve které žijeme ani nemění okolnosti nebo situace ve vašem životě. Ale může změnit vaše myšlení a vnímání tak, abyste se naučili:

  • rozumět sami sobě

  • přečíst druhého člověka

  • vidět problémy a lidi z různých perspektiv

  • hledat řešení novým způsobem

  • lépe se učit nebo zpracovávat informace

  • být v klidu a ve svém středu

  • žít vědomě.