KURZY NLPmind pro každého.

Naše kurzy = cesta k efektivnímu myšlení.

 

Jestli vás zajímá osobní rozvoj, tak jste tu správně. NLP je úžasně efektivní nástroj, jak se v životě posunout, jak zlepšit vztah se sebou samotným i se svým okolím.

Zakládáme si na tom, že kromě tipů, CO dělat, vám ukážeme, i JAK je začlenit do vašeho života. Protže většinou víme, CO dělat jinak, ale nevíme, JAK to začít dělat jinak. Navíc umíme pracovat s motivací tak, aby změna byla jednodušší.

Vždy vycházíme z nejnovějších poznatků neurovědy a NLP. Kromě kurzů NLP nabízíme i pomoc osvojit si růstový mindset, zlepšit kritické myšlení, nebo třeba efektivně zavést mindfulness a klid do života. Podívejte se na kompletní nabídku. 

NLP žárovka

Přehled kurzů pro veřejnost!

Kurzy NLP:

EFEKTIVNÍ ÚVOD DO NLP!

ZAČNĚTE MĚNIT SVÉ MYŠLENÍ.

Přesvědčte se, že NLP je nepostradatelný pomocník na cestě osobního rozvoje. Nadchne vás, jak jednoduché používání NLP je a jak je efektivní. Tento úvodní workshop je pro každého, kdo si potřebuje NLP vyzkoušet, než se do něj pustí naplno.

Nejbližší termín: 6. 2. 2024

>> Další info

NLP PRACTITIONER!

ZMĚŇTE SVOJE MYŠLENÍ A ZMĚNÍTE VŠE.

Naučte se základní NLP dovednosti pro efektivnější myšlení a komunikaci a konečně zažijte úspěch ve všech oblastech vašeho života. Deset základních modulů NLP zvládneme ONLINE nebo prezenčně. Jediný kurz NLP v ČR vedený lektorkou certifikovanou nadnárodní Asociací pro NLP.

Nejbližší termín: únor 2024

>> Další info

NLP MASTER!

PŘEKROČTE HRANICE SVÉHO MYŠLENÍ…

Náš kurz NLP Master pokračuje tam, kde NLP Practitioner končí a poskytuje pokročilé techniky a aplikace NLP. Naučte se používat NLP na mnohem vyšší úrovni. Sedm modulů pokročilých kompetencí NLP zvládneme ONLINE nebo prezenčně. Učte se NLP od těch nejlepších.

Nejbližší termín: červen 2024

>> Další info

Chápeme, že nabídka NLP kurzů je široká nejen na našem webu, ale na celém internetu, tak vám chceme poradit, podle čeho si vybrat:

Efektivní úvod do NLP je taková oachutnávka pro všechny, kteří o NLP slyšeli i neslyšeli a chtějí pochopit, o čem přesně to je a jeslti je to pro ně. Kurz probíhá pouze onlie a trvá 3 hodiny.

NLP Practitioner je základní kurz NLP pro každého, kdo chce NLP rozumět a umět ho použít pro sebe a pro lidi ve svém okolí. Kurzy NLP Practitioner mívají podobnou náplň. Asociace pro NLP (ANLP.org) hlídá kvalitu těchto kurzů, aby zákazník dostal skutečnou hodnotu. Kvalitní NLP kurz by tedy vždy měl obsahovat jimy stanovené minimum. Naše kurzy toto samozřejmě splňují a jsou vedené akreditovanou a certifikovanou lektorkou. Poskytujeme je ONLINE i offline prezenční formou. Trvají 10 výukových dní.
Zvažte, jeslti by se vám nehodil specializovaný kurz. Kromě “klasického” NLP practitioner nabízíme ještě kurzy šité přímo pro učitele, manažery a lídry a HR pracovníky.

NLP Master je pokročilý kurz, můžete se registrovat až po úspěšném absolvování kurz NLP Practitioner. Doporučujeme ho pro klienty, kteří chtějí NLP používat ve své profesi – pro kouče, terapeuty a lektory.

MIND. Kurzy pro efektivní myšlení:

RŮSTOVÝ MINDSET!

VYBUDUJTE SI MYSL VÍTĚZE

 

Náš nejpovedenější kurz, ve kterém se zaměřujeme na budování růstového nastavení mysli. Nespokojíme se jen s vysvětlením proč je růstový mindset lepší než ten fixní, ale naučíme vás techniky, které vám usnadní cestu k budování růstového mindsetu.

Nejbližší termín: 19. 2. 2024

>> Další info

KRITICKÉ MYŠLENÍ!

I MOZEK DĚLÁ CHYBY. NAUČTE SE JAKÉ A JAK S TÍM PRCOVAT.

Připravte se na osvícení myšlení a přeměnu vaší schopnosti rozumět a rozhodovat.
Tento kurz odhalí chyby, kterých se váš mozek běžně dopouští, a tím vás brzdí. 
Vítejte v naší komunitě kritického myšlení!

Nejbližší termín: 26. 2. 2024

>> Další info

NEUROPLASTICITA PRO OSOBNÍ VÝKON!

OVLÁDNĚTE MOZEK A ZMĚŇTE NÁVYKY A CHOVÁNÍ.

Využijte nerovědu a rozvíjejte mentální flexibilitu, změňte návyky, zastavte prokrastinaci nebo změňte vzpomínky, které vás limitují.

Nejbližší termín: 4. 3. 2024

>> Další info

KURZY Komunikace:

Jako ve všech našich kurzech – neučíme vás CO máte říkat, ale JAK máte komunikovat, aby vás šéf, partner nebo i děti pochopili. Vysvětlíme vám, proč dobře míněné rady nefungují, proč vytáčejí vás i ostatní a jak se vyjadřovat s respektem i v těžkých situacích. 

NLP KOMUNIKAČNÍ MODEL!

NOVÁ ÚROVEŇ POROZUMĚNÍ

Prozkoumejte techniky neurolingvistického programování a získejte nový pohled na komunikaci, který vám umožní dosáhnout neuvěřitelných výsledků ve všech oblastech života.

Nejbližší termín: 23. 2. 2024

>> Další info

KOMUNIKACE V SOULADU S MOZKEM!

VYUŽIJTE NEUROVĚDU A KOMUNIKUJTE BEZ KONFLIKTŮ

Naučíte se rozpoznat a využívat sílu mozku, porozumět emocím a reakcím lidí ve vašem okolí. Jednoduše zjistěte, jak lidi při komunikaci neštvat 🙂

Nejbližší termín: 16. 2. 2024

>> Další info

ZPĚTNÁ VAZBA EFEKTIVNĚ!

ZMĚŇTE S NÁMI PRAVIDLA HRY

Naučte se jak zpětnou vazbu podat, jak ji přijmout a jak si o ní říct. Převezměte zodpovědnost za váš osobní růst pomocí efektivní práce se zpětnou vazbou. Rovnou vám prozradíme, že “sandwichové” zpětné vazbě už odzvonilo.

Nejbližší termín: 9. 2. 2024

>> Další info

MINDFULNESS:

V dnešní hektické době je klidná mysl luxusem. Na našich kurzech mindfulness nečekejte jen naivní relaxaci, ale intenzivní ponoření do světa vlastní mysli. Učte se ovládat každodenní chaos a získat kontrolu nad svým životem prostřednictvím jednoduchých a účinných technik.

MINDFULNESS!

NAJDĚTE SVŮJ VNITŘNÍ KLID 

Naučte se být efektivní ve všem, co děláte, ať už jste v práci nebo v soukromí. Naučte se být v současném okamžiku díky mindfulness a vypořádejte se se stresem, zkroťte zahlcující myšlenky a mějte i náročné emoce pod svojí kontrolou.

Nejbližší termín: červen 2024

>> Další info

SEBEVĚDOMÍ MINDFULLY!

JAK NA VNITŘNÍHO KRITIKA

Naučte se vnímat hlas ve vaší hlavě, co vám tvrdí, že něco nezvládnete. Naučte se, jak ho dostat na svoji stranku a udělat z něj podporujícího spojence.

Nejbližší termín: 29. 3. 2024

>> Další info

Naše kurzy jsou unikátní!

semafor ikona

NLP

Neurolingvistické programování je klíčem k poznaní sebe sama. Pomáhá nám pochopit naše naučené programy a efektivně je měnit, poznat svou mysl a pracovat s ní.

telefon ikona

Růstové nastavení mysli

NLP technikami programujeme vaše růstové nastavení mysli.

nota ikona

Brain Based koučink

Abychom vám co nejvíce zjednodušili implementaci nového myšlení a chování, pracujeme podle nejnovějších poznatků neurovědy.

Naše metody maximálně podpoří vaši cestu

skupina ikona
Kobsův kruh učení

 

Při funkčním seberozvoji není pro teoretické učení prostor. Proto kurzy vedeme zážitkovou metodou, která kopíruje přirozený způsob učení, jakým se všemu učí i malé děti. Nejste zahlceni teorií, ale efektivně si metody osvojujete.

nlpmink ikonka srdicka mala
Práce s motivací

 

Víme, že seberozvojové kurzy jsou pouze „spouštěč“, výchozím bodem vašeho úspěchu je touha. Slabé touhy přinesou slabé výsledky. Proto efektivně pracujeme s motivací, aby vaše touha po sebezdokonalování byla dostatečně silná.

Chcete se ponořit do tajů NLP a dopřát sobě
nebo svým zaměstnancům některý z našich kurzů?